Kurumsal

Ekinoks Çeviri Hizmetleri Hakkında Detaylı Bilgiler

Tercüme sektöründe Türkiye’nin öncü ismi ve lider tercüme bürosu Ekinoks Tercüme, konularında uzman ve noter yemin belgesine sahip tercümanları ile en hızlı ve etkin çözüm ortağınızdır. Tüm resmi dillerde tercüme hizmeti sunan, köklü bir geçmişe sahip Ekinoks Tercüme müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim ilkeleri çerçevesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Biz Kimiz?
Ekinoks Tercüme sektörel deneyimi fazla, patik çözümler sunan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, geniş tercüman kadrosuyla kendini kanıtlamış ve kaliteyi düstur edinmiş bir ekibe sahiptir. Taahhüdümüz en iyi fiyat en iyi hizmettir. Müşteri ilişkilerini gönül bağına çeviren, saygıyı yitirmeden hizmet sunan çözüm noktasıyız.

Neden Biz?

  • FİYAT AVANTAJI:
  • GÜVENİLİRLİK:
  • TEKNOLOJİK ALTYAPI:
  • MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL ÇEVİRMEN EKİBİ:
  • UZMAN TASARIMCILAR:
  • PROFESYONEL PROJE YÖNETİMİ:

misyonumuz

– Kurumsal bir bütünlük içinde hizmet sağlayan,
– Uzmanlık alanlarında lider olarak gösterilen,
– Her zaman nitelikli iş üreten,
– Marka değerini koruyan ve sürekli güçlendiren,
Bir dünya şirketi olmaktır.

Gelişen ve büyüyen dünyada hacminin artmasına paralel olarak hızla artan tercüme ihtiyaçlarını karşılıyoruz

Vizyonumuz dünyada konuşulan tüm dillerde en güvenilir dokümanların en uygun bütçelerle tercüme edildiği bir merkez haline gelmektir.

vizyonumuz

Hali hazırda bir çeviri firmasından beklenilenlerin çok daha fazlasını sunan, öncü, yenilikçi ve lider bir kuruluş kimliğine sahip olan Ekinoks Çeviri, bu temel yaklaşımın ışığı altında kendisini bu vizyonu gerçekleştirmeye götürecek basamakları belirlemiş ve bu hedeflere varmak için çalışmalarına başlamıştır.
Dünyada benzer hizmetleri veren kurum ve kuruluşlarla birlikte ancak daima bir adım önde olarak, gelişme süreci devam edecektir.