Fiyatlandırma

Çeviri fiyatları hakkında detaylı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Metin çevirilerinde fiyat verirken karakter (harf) baz almaktayız bize göre 1 sayfa boşluklar dahil olmak üzere 1000 karakterden oluşmaktadır. Eğer çevirisini yaptırmak istediğiniz dosya word dosyası veya word dosyasına aktarma imkanınız varsa Araçlar menüsünde Sözcük Sayımı seçeneğini seçerek karakter sayısını görebilirsiniz.
Dillere göre fiyat değiştiği gibi metinin tercüme yönüde fiyatlandırmayı etkilemektedir. İçerik olarak daha akıcı metinlere fiyat indirimi yapabileceğimiz gibi ağır ve teknik tercümelerde fiyat artışları olabilmektedir.
Word, exceli, power point v.b Microsoft ofis programları dışında program desteği gerekterecek katalog, broşür gibi resim üzerine işlenmesi gereken çevirileri zorluk derecesine göre ayrıca hesaplanmaktadır.
Türkçe dışında bir dilden başka bir dile tercüme yapılması çapraz tercüme olarak nitelendirilmektedir. Bu tarz çevirilerin fiyatlandırması kaynak dilin birim fiyatı ile çevirilecek dilin birim fiyatının toplamı 1 sayfalık ücreti belirlemektedir.
İlgili kurumlarca noter onaylı tercümesi istenen evrakların, tercüme fiyatında bir değişme söz konusu değildir ancak noter tasdik ücreti bağlı bulunduğumuz noter tarafından belirlenmekte olup istek halinde tercüme işlemine başlanmadan önce evraklarınız için fiyat alınabilmektedir.
Dillerdeki tercüman sayısı fiyata etki etmektedir bu nedenle en uygun fiyatları ingilizce tercüme hatta almanca tercüme işlemlerinde verilmektedir.
Apostil tasdik, yeminli tercüman tarafından tercüme yapılıp noter tasdik işleminden sonra kaymakamlık tarafından, belgelerinizin yurt dışında geçerli hale getiren tasdik türüdür bu işlemi firmamız ücretsiz olarak yapmaktadır. Ör. Yeminli ingilizce tercüme yapılmasından sonra noterden bunu onayını alarak daha sonrasında apostil tasdiğinin alınması şeklidir.
Öğrencilere çeviri ücretinde %20 – %30 arasında indirimlerle uygun fiyatlar sunmaktayız.

Fiyat Alın

Çeviri fiyatı almak için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurup çeviri yapmak istediğiniz dosyayı bize gönderin.